AnaSayfa

Ben Kimim?

Ben Kimim? Neler Yaptım? Nerelerde Çalıştım?

Ben Kimim?

1981’de Balıkesir’de doğdum. Lise yıllarında bilgisayara ilgi duyduğumu fark ettim ve okulu bitirdikten sonra bu ilgilimi bir hobiye sonra da profesyonel bir mesleğe dönüştürme kararı aldım. İlk olarak Balıkesir’in Kurumsal firmalarından birinde destek personeli olarak işe başladım. Bu firmada bir çok projede “banka” ve “iletişim” sektöründeki firmalar için client / server / network desteği verdim. Devamı..

Profesyonel Deneyimim?

Profesyonel Deneyimim? Yeteneklerim Neler? Hangi Konuda Başarılıyım?

Profesyonel Deneyimim?

 System Center 2012 Configuration Manager
 System Center 2012 Service Manager
 System Center 2012 Operations Manager
 System Center 2012 Orchestrator
 WDS/MDT Deployment
 VMware ESX Server Installation and Management(Advanced)
Devamı…

İletişim?

İletişim Bilgilerime Buradan Ulaşabilirsiniz.

İletişim?

E-Posta: davuteren[at]hotmail.com.tr

Facebook: http://www.facebook.com/davudows

Twitter: http://www.twitter.com/davudows

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/davut-eren/

Skype: davut_eren

İletişim kurmak için lütfen formu doldurarak mail gönderiniz.

Davut Bey, harika bir dost olmanın yanında son derece profesyonel bakış açısına sahip bir kişidir. Yaptığı her işte sorumluluk sahibidir ve etik değerlere bağlı kalır. Özellikle kuruluşların bilgi güvenliği ve güvenlik alt yapılarının oluşturulması ve denetlenmesi konusunda üst düzey bilgiye sahiptir. Kendisiyle çalışmak benim için her zaman keyifli olmuştur.

Alper Öztürk, Proks Corp.

”Kendisi ile birçok projede çalışma imkanım oldu. Microsoft ürün ailesine son derece hakim. Özellikle Active Directory ve System Center Ailesine. Kendisini öne çıkaran özellikler arasında çok çalışkan olması ve çözüm odaklı olması yer almaktadır. Kendisini tanıyanlar bilir, çözülemeyen bir şey yoktur, biraz zaman vardır. Pentest alanında ise kendisi ile bulunduğum projede network ekipmanları, özellikle audit tarafında bilgi ve deneyimini çok sağlam bir şekilde konuşturduğuna şahit oldum”

”Sistem güvenliği ve penetrasyon testleri konusunda kendisine yönlendirdiğimiz bir çok müşterinizden olumlu sonuçlar aldık. Yine kendisinden bir çok sorunlarımızla alakalı olarak kesintisiz hizmet aldık. Davut EREN gerek dost olarak gerekse yaptığı tüm işlerde bir marka diyebilirim.”

Mehmet Parlakyiğit, Softline Corp - Microsoft MVP